Eregalerij

St.-Annabuurster kaats(t)ers hebben al vele succes gevierd op de belangrijke wedstrijden.

 

Damesbond/NK
jaar namen Prijs
1985 Lena Dijkstra Paulien Tanja Jokelyn Tienstra 3e
1986 Lena Dijkstra Paulien Tanja Jokelyn Tienstra 3e
1989 Klaske Tienstra Paulien Tanja Jokelyn Tienstra 3e
1994 Klaske Tienstra Mariska Stienstra Hessie Westra 6e
1998 Romy van der Veen Mariska Stienstra Hessie Westra 1e
1999 Romy van der Veen Mariska Stienstra Hessie Westra 2e
2001 Romy van der Veen Mariska Stienstra Gerda Okkinga 1e
2002 Romy van der Veen Mariska Stienstra Hessie Westra 2e
2003 Romy van der Veen Riska Hazenberg Hessie Westra 3e
2008 Romy van der Veen Lisette Wagenaar Gẻrieke de Groot 2e
2010 Rita de Valk Lisette Wagenaar Gẻrieke de Groot 2e
Jong Famme Partij
2009 Lisette Wagenaar Margit de Groot Gẻrieke de Groot 3e
2010 Lisette Wagenaar Margit de Groot Esther Wagenaar 3e
2013 Lisette Wagenaar Lilijan Kingma Esther Wagenaar 2e
Meisjesbond/NK
1986 Lena Dijkstra Metha de Bruin Jokelyn Tienstra 1e
1989 Klaske Tienstra Christien Sijtsma Aukje Faber 3e
1996 Romy van der Veen Michelle Vonk Emmanuelle Terpstra 2e
2004 Gẻrieke de Groot Annemiek Korf Jessica Huizinga 3e
2006 Margit de Groot Annemiek Korf Lisette  Wagenaar 2e
2008 Margit de Groot Esther Wagenaar Lisette  Wagenaar 1e
2012 Lilijan Kingma Esther Wagenaar Natasja Braaksma 1e
Ald-Meijers Partij
2003 Gẻrieke de Groot Jessica Huizinga geen derde maat 3e
2008 Esther Wagenaar Lisette Wagenaar Margit de Groot 2e
Schoolmeisjesbond/NK
1984 Aie Mennenga Metha de Bruin Jokelyn Tienstra 1e
1986 Aukje Faber Klaske Tienstra Cobi Westra 1e
1987 Aukje Faber Klaske Tienstra Christien Sijtsma 3e
1989 Hessie Westra Kitty van der Veen Nynke Kuyper 1e
1994 Hendrika Vrij Michelle Vonk Romy van der Veen 4e
2000 Gẻrieke de Groot Annechien Dreyer Jessica Huiznga 3e
2001 Gẻrieke de Groot Annemiek Korf Jessica Huiznga 3e
2003 Lisette Wagenaar Annemiek Korf Margit de Groot 2e
2005 Lisette Wagenaar Frieda Visbeek Margit de Groot 4e
2009 Lilijan Kingma Ilse Lijzenga Esther Wagenaar 1e
Pupillenmeisjesbond/NK
1998 Annemiek Korf Jessica Huizinga Gerieke de Groot 1e
2002 Margit de Groot Lisette  Wagenaar Frieda Visbeek 1e
Dames PC
(achter de naam van de kaatster op de lijst staat St.-Annaparochie vermeld)
1982 Paulien Tanja 3e
1986 Jokelyn Tienstra 3e
1987 Jokelyn Tienstra 3e
1988 Jokelyn Tienstra 2e
1989 Jokelyn Tienstra koningin 1e
1990 Jokelyn Tienstra koningin 1e
1993 Mariska Stienstra 3e
1995 Hessie Westra 2e
1997 Mariska Stienstra 2e
1998 Hessie Westra 3e
1999 Hessie Westra 2e
2000 Gerda Okkinga 2e
2002 Mariska Stienstra 3e
2002 Hessie Westra 3e
2003 Hessie Westra 2e
2003 Romy van der Veen 3e
2009 Lisette Wagenaar 3e
2009 Gẻrieke de Groot 1e
2010 Lisette Wagenaar 3e
2011 Lisette Wagenaar 2e
2013 Lisette Wagenaar 3e
2014 Lisette Wagenaar 1e
2020 Annet de Haan 3e
Herenbond/NK.
1939 Klaas Kuiken Gerrit Groen Willem Geerts 5e
1942 Klaas Kuiken Gerrit Groen Dirk P. Keizer 2e
1947 Klaas Kuiken Gerrit Groen Jan Rodenhuis 8e
1966 Flip Soolsma Piet D. Keizer Bote G. Groen 6e
1968 Flip Soolsma Willem Hiemstra Gerard van der Meer 3e
1969 Flip Soolsma Willem Hiemstra Gerard van der Meer 1e
1970 Flip Soolsma Willem Hiemstra Hoite Spijkstra 1e
1972 Piet van Kooten Willem Hiemstra Gerard van der Meer 8e
1975 Piet van Kooten Willem Hiemstra Gerard Tanja 3e
1979 Frans G. Groen Willem Hiemstra Tjisse Wallendal 7e
1980 Frans G. Groen Willem Hiemstra Tjisse Wallendal 6e
1981 Frans G. Groen Willem Hiemstra Tjisse Wallendal 4e
1982 Frans G. Groen Anne Spijkstra Tjisse Wallendal 2e
1987 Frans G. Groen Pieter Tienstra Johan Hiemstra 6e
1988 Frans G. Groen Pieter Tienstra Johan Hiemstra 9e
1989 Frans G. Groen Pieter Tienstra Johan Hiemstra 7e
1991 Frans G. Groen Jan de Vries Johan Hiemstra 9e
1995 Wietse Jan Dijkstra Jan de Vries Robert de Vries 4e
1998 Wietse Jan Dijkstra Jan de Vries Robert de Vries 6e
2007 Wietse Jan Dijkstra Jacob Wassenaar Pieter Jan Plat 6e
2009 Wietse Jan Dijkstra Jacob Wassenaar Pieter Jan Plat 4e
2013 Sjoerd de Jong Jacob Wassenaar Pieter Jan Plat 5e
Jong-Nederland/NK Junioren.
1926 Dirk Keizer Pijlger Hagedoorn Nico Bijlsma 4e
1948 Germ Dijkstra Piet Keizer Frans Boonstra 4e
1958 Wiebe Bouma Simon Brouwer Jan Hoekstra 1e
1966 Piet D. Keizer Bote G. Groen Flip Soolsma 3e
1971 Piet van Kooten Atte J. Keizer Lou D. Keizer 4e
1982 Kor Wijmenga Anne Spijkstra Johan Hiemstra 2e
1989 Hendrik Elings Gerrit C. Bijlsma Pieter Tienstra 2e
1992 Robert de Vries Jan de Vries Rudy Fopma 1e
1994 Wietse Jan Dijkstra Folkert Koopmans Jan de Vries 5e
1995 Wietse Jan Dijkstra Hilbrand Pars Jan de Vries 2e
2010 Geertjan de Jong Pieter Jan Plat Sjoerd de Jong 3e
2011 Roelof de Jong Pieter Jan Plat Sjoerd de Jong 1e
2012 Krijn Hiemstra Rein Hiemstra Sjoerd de Jong 1e
2013 Krijn Hiemstra Rein Hiemstra Sjoerd de Jong 1e
Heren 50+ NK
2015 Jan Dijkstra Anton Kingma Johan Hiemstra 3e
2017 Jan Dijkstra Maikel Versnel Johan Hiemstra 3e
Jong Feinte-Partij.
2010 Jeroen Westra Pieter Jan Plat Sjoerd de Jong 2e
2012 Krijn Hiemstra Rein Hiemstra Sjoerd de Jong 2e
2013 Krijn Hiemstra Rein Hiemstra Sjoerd de Jong 1e
Jongensbond/NK
1972 Ytzen Hiemstra Gerard Tanja Marty Slager 4e
1973 Ytzen Hiemstra Gerard Tanja Marty Slager 2e
1974 Ytzen Hiemstra Filip Dijkstra Marty Slager 1e
1980 Johan Hiemstra Anne Spijkstra Tjalling  Zandringa 4e
1984 Gerrit C. Bijlsma Hendrik Elings Pieter Tienstra 3e
1988 Robert de Vries Frank van Loon Jan de Vries 2e
1990 Rudy Fopma Frank van Loon Jan de Vries 6e
1991 Rudy Fopma Marco ten Hoeve Jarco de Boer 3e
1999 Dirk Jan Keizer Marten Korf Renze P. Hiemstra 4e
2006 Pieter Jan Plat Frank Oosterhaven Geertjan de Jong 4e
2008 Sjoerd de Jong Krijn Hiemstra Geertjan de Jong 4e
2009 Sjoerd de Jong Krijn Hiemstra Jeroen Westra 1e
2010 Sjoerd de Jong Krijn Hiemstra Rein Hiemstra 3e
Freulepartij.
1910 Jaep Siebesma Piet Keizer Jaap Vierzen 2e
1918 Ype Schuitmaker Johannes Schat Rinze Kuiken 1e
1928 Jan Bijlsma Theunis Brouwer Hendrik de Jong 1e
1932 Kerst Jaarsma Jan Brouwer Gerrit Groen 5e
1945 Piet Keizer Jaap Tanja Germ Dijkstra 4e
1947 Kars Klok Arjen Dijkstra Frans Boonstra 5e
1948 Henk Tulner Arjen Dijkstra Jan Dragstra 2e
1964 Piet D. Keizer Bote G. Groen Flip Soolsma 2e
1965 Henk Postma Simon van Dijk Klaas van der Wal 6e
1966 Rin Westra Jelle H. Groen Klaas van der Wal 4e
1970 Dirk J. Keizer Lou D. Keizer Dirk G. de Jong 4e
1971 Frans G. Groen Gerard Tanja Merk v.d. Meulen 4e
1972 Ytzen Hiemstra Marty Slager Gerard Tanja 2e
1973 Ytzen Hiemstra Marty Slager Gerard Tanja 2e
1979 Tjalling Zandringa Johan Hiemstra Anne Spijkstra 3e
1980 Tjalling Zandringa Johan Hiemstra Anne Spijkstra 3e
1984 Gerrit C. Bijlsma Hendrik Elings Pieter Tienstra 2e
1990 Frank van Loon Rudy Fopma Jan de Vries 6e
1991 Jarco de Boer Marco ten Hoeve Rudy Fopma 6e
2007 Frank Oosterhaven Jeroen Westra Geertjan de Jong 5e
2008 Krijn Hiemstra Jeroen Westra Sjoerd de Jong 3e
2009 Krijn Hiemstra Jeroen Westra Sjoerd de Jong 3e
2010 Krijn Hiemstra Rein Hiemstra Sjoerd de Jong 2e
Schooljongensbond/NK
1958 Piet de Jong Gerrit de Jong Jelle Feenstra 3e
1959 Jurjen Tiesnitsch Gerrit de Jong Jan Andringa 4e
1961 Bote G. Groen Piet D. Keizer Flip Soolsma 2e
1964 Atte J. Keizer Meino Faber Jelle H. Groen 5e
1967 Dirk G. de Jong Dirk J. Keizer Lou D. Keizer 1e
1971 Frẻ Vellinga Marty Slager Ytzen Hiemstra 1e
1976 Johan Hiemstra Anne Spijkstra Tjep Jansen 5e
1977 Johan Hiemstra Anne Spijkstra Meine de Jong 1e
1985 Robert de Vries Frank van Loon Jan de Vries 6e
1987 Rudy Fopma Frank van Loon Jan de Vries 6e
1988 Rudy Fopma Jarco de Boer Ger. J. Wijngaarden 2e
1997 Gerke de Groot Renze P. Hiemstra Dirk Jan Keizer 4e
2002 Pieter Jan Plat Alex Krol Martijn Hiemstra 2e
2003 Pieter Jan Plat Mark Westra Jorrit Vlaskamp 3e
2006 Jeroen Westra Sjoerd de Jong Krijn Hiemstra 3e
2007 Jordi Miedema Sjoerd de Jong Krijn Hiemstra 1e
Pupillenjongensbond/NK.
1992 Pieter Jord Hovenga Erik Bronger Mark Krol 4e
1998 Theo Valk Alex Krol Martijn Hiemstra 3e
2003 Krijn Hiemstra Sjoerd de Jong Jeroen Westra 3e
2004 Krijn Hiemstra Sjoerd de Jong Willem Schreiber 4e
2018 Jelvin Kaper Iwan Hiddinga Hjalmar Dijkstra 1e
Heren PC
(achter de naam van de kaatser op de lijst staat St.-Annaparochie vermeld)
1933 Anne van Sinderen 1e
1938 Gerrit Groen 3e
1939 Klaas Kuiken 3e
1940 Klaas Kuiken 3e
1941 Klaas Kuiken 1e
1941 Gerrit Groen 3e
1945 Jan Rodenhuis 3e
1946 Jan Rodenhuis 2e
1947 Gerrit Groen 3e
1951 Gerrit Groen 2e
1952 Gerrit Groen 3e
1953 Gerrit Groen 2e
1958 Gerrit Groen 3e
1968 Gerard van der Meer 3e
1968 Flip Soolsma 3e
1974 Willem Hiemstra 3e
1979 Tjisse Wallendal 2e
1981 Tjisse Wallendal 1e
1982 Tjisse Wallendal 4e
1983 Anne Spijkstra 2e
1990 Pieter Tienstra 3e
1991 Jan de Vries 4e
1993 Jan de Vries 3e
2008 Jacob Wassenaar 3e
2010 Pieter Jan Plat 3e
2013 Sjoerd de Jong 3e
2013 Jacob Wassenaar 2e
2014 Sjoerd de Jong 2e
2017 Sjoerd de Jong 3e