Resultaten NK’s 2019

Resultaten op Nederlandse Kampioenschappen en andere belangrijke wedstrijden in 2019.

8 juni: Franeker: Nederlands Kampioenschap junioren: 24 parturen.

            Geen deelname St.-Annaparochie.

10 juni: Franeker: Nederlands Kampioenschap Senioren: 69 parturen.

            Geen deelname St.-Annaparochie (sedert 1929).

12 juni: Franeker: Schoolkaatskampioenschappen voor jongens en meisjes.

            1ste prijs jongens: CBS De Slotschool te St.-Annaparochie met Iwan Hiddinga, Noelle Hiddinga en Eelco Meijer.

15 juni: Morra-Lioessens: Nederlands Kampioenschap jongens: 41 parturen.

            Deelnemer voor St.-Annaparochie: Jesse Kroondijk. Hij vormde een partuur met Verry van der Meer en Wesley van der Vaart (beide St.-Jacobiparochie).

Uitslagen: 1ste omloop: St.-Jacobiparochie       – Beetgum                   5-2  6-6

2e omloop:   Engelum                      – St.-Jacobiparochie     4-5  4-6

3e omloop:   St.-Jacobiparochie       – Tzum                         5-5  6-8

15 juni:  Menaldum: Nederlands Kampioenschap meisjes: 21 parturen.

            Geen deelname St.-Annaparochie.

22 juni:  Easterein: Nederlands Kampioenschap dames: 26 parturen.

            Geen deelname St.-Annaparochie.

22 juni: Tzummarum: Nederlands Kampioenschap schooljongens: 25 parturen.

            Deelnemers voor St.-Annaparochie: Iwan Hiddinga, Jelvin Kaper en Hjalmar Dijkstra.

            Uitslagen : 1ste omloop: Arum                           – St.-Annaparochie        5-5  8-6

22 juni:  Stiens: Nederlands Kampioenschap schoolmeisjes: 20 parturen.

            Deelneemsters voor St.-Annaparochie: Dido Iedema, Noelle Hiddinga en Sophie Kroondijk.

Uitslagen: 1ste omloop: St.-Annaparochie          – Tzum                         4-5  2-6

29 juni: St.-Annaparochie: Nederlands Kampioenschap meisjes pupillen: 21 parturen.

            Deelneemsters voor St.-Annaparochie: Lisan Kaper, Noelle Hiddinga en Sophie Kroondijk.

Uitslagen: 1ste omloop: Sexbierum                   – St.-Annaparochie       1-5  2-6

2e omloop: vrij

3e omloop: St.-Annaparochie          – Lollum/Waaxens        1-5  6-6

29 juni: Engelum: Nederlands Kampioenschap jongens pupillen: 30 parturen.

            Deelnemers voor St.-Annaparochie: Jorgen Postma, Hjalmar Dijkstra en Eelco Meijer.

            Uitslagen: 1ste omloop: Stiens                          – St.-Annaparochie       2-5  0-6

2e omloop:  St.-Annaparochie         – Dronrijp                    3-5  4-6

29 juni: Mantgum: Jong Fammne Partij (dames/junioren afdeling):  18 parturen.

            Geen deelname St.-Annaparochie

6 juli: Hilversum: Nederlands Kampioenschap heren 50+ : 18 parturen.

            Deelnemers voor St.-Annaparochie: Johan Hiemstra, Maikel Versnel en Anne de Vries.

Uitslagen: 1ste omloop:  Sexbierum                   – St.-Annaparochie       5-4  6-4

24 juli: Easterein: Jong Feinte Partij (junioren/heren afdeling): 29 parturen.

            Geen deelname St.-Annaparochie.

31 juli: Franeker: PC: heren hoofdklasse vrije formatie:  16 parturen.

            Geen deelname St.-Annaparochie.

3 augustus: Hitzum: Ald Meijerspartij (‘Freulepartij’  voor meisjes  afdeling):  18 parturen.

            Geen deelname St.-Annaparochie.

7 augustus: Wommels: Freulepartij voor jongens afdeling:  41 parturen.

            Deelnemer voor St.-Annaparochie: Jesse Kroondijk. Hij vormde een partuur met Wesley van der Vaart en Verry van der Meer (beide St.-Jacobiparochie).

Uitslagen: 1ste omloop: St.-Jacobiparochie        – Dronrijp                    5-5  8-6

2e omloop: St.-Jacobiparochie         – Harlingen                  5-0   6-6

3e omloop: Sexbierum                    – St.-Jacobiparochie       3-5  4-6

4e omloop: Berlikum                      – St.-Jacobiparochie      5-1  6-6

4e prijs.

 

 

21 augustus: Weidum: dames PC: hoofdklasse vrije formatie: 12 parturen.

            Deelneemster voor St.-Annaparochie: Annet de Haan (samen met Amarins de Groot (Mantgum)  en Hendrieke  van der Schoot (Sexbierum).

Uitslagen: 1ste omloop:   verlies op de stand  5-0  6-2.