Federatie partij St.-Annaparochie

 

 

 

 

 

 

Leuke en sportieve Federatiepartij St.Anna
Het was fantastisch kaatsweer en dat nodigde uit tot goed en sportief kaatsen bij de federatiepartij in St.Anna. vooral de welpen maakten er een spannende wedstrijd van.

De uitslagen waren uiteindelijk:

Welpen
1e Brandon Cuttres Sexbierum/Mare Zijlstra Pietersbierum
2e Melle Binnema St.Anna/Rianne v.d. Walt Sexbierum
3e Jorrit Kroondijk St.Anna/Anniek de Vries Oosterbierum
3e Roan Bruinsma Minnertsga/Margryt Meijer St.Anna

Pupillen
1e Sem Nagel Minnertsga/Douwe Tiede Anema Hallum
2e Mark Reitsma Tzummarum/Alexander Teitsma St.Jacob

Schooljeugd
1e Nick v.d. Walt Sexbierum/Marije Anema Hallum
2e Dido Iedema St.Anna/Rindert Zijlstra Pietersbierum

AH KNKB Heren 50+ A-klasse

Piet Zondervan (Jorwert), Piet Machiela (St.-Jacobiparochie) en Lieuwe Althof (Stiens) zijn vrijdag in St.-Annaparochie winnaar geworden van de d.e.l. – wedstrijd voor de heren 50+. (Foto’s: Lijkle Spijksma).

Vlnr: Piet Machiela, Piet Zondervan en Lieuwe Althof

In de finale werd met 5-5 en 6-0 gewonnen van Maikel Versnel (St.-Annaparochie), Simon de Groot (Midlum) en de jarige Siebe Tolsma (Winsum).

Vlnr: Simon de Groot, Maikel Versnel en Siebe Tolsma

In de A-klasse streden om de kleine premie Jarig Katsma (St.-Jacobiparochie), Sape Nauta (Berltsum) en Tiede Boorsma (Sint Nicolaasga) en Dirk Machiela (St.-Jacobiparochie), Bennie Hof (Franeker) en Jan Sipma (Franeker). Op 5-4 en 6-4 bleek partuur Jarig Katsma c.s. het sterkst.

VIDEO |Geheime trainingen voor de Dorpspartij

Afgelopen week zag de webredactie dat er verschillende kaatsers in training zijn gegaan om sterker aan de Dorpspartij te beginnen.

Wij maakten van deze ‘geheime’ trainingen een reportage.

Eerste kransen verdeeld!

1e Jeugdledenpartij met 33 deelnemers
Zondag 28 april werd de 1e jeugdledenpartij gehouden en het was fris maar droog weer maar de jeugd had nergens last van.

Ze kaatsten met veel enthousiasme en sportiviteit. Er werd gekaatst in 4 niveau groepen met 3 keer kaatsen met verschillende maten en een individuele klassementen. De prijswinnaars waren:
Groep 1
1. Alpha Din
2. Amber v.d. Meer
3. Luc v.d. Woude

Groep 2
1. Rimar Kaper
2. Margryt Meier
3. Lieke Triemstra

Groep 3
1. Alexander Teitsma
2. Fenna Hoekstra
3. Noëlle Hiddinga

Groep 4
1. Jelvin kaper
2. Dido Iedema